Prace wysokościowe i usługi podnośnikiem koszowym – wybierz firmę Balance z Krakowa

Dach Twojego domu wymaga dokładnego mycia lub zauważyłeś pierwsze ogniska korozji? Konary starych drzew niebezpiecznie pochylają się w stronę linii energetycznych? Pozostaw malowanie i mycie dachów oraz elewacji, a także pielęgnację drzew specjalistom. Wybierz firmę Balance z Krakowa! Od 2013 r. wykonujemy prace wysokościowe głównie przy użyciu technik alpinistycznych. Realizując zlecenia, wykorzystujemy również podnośniki koszowe.

Mycie i malowanie dachów oraz elewacji, pielęgnacja drzew i o wiele więcej - pracujemy na terenie Krakowa i poza jego granicami.

Świadczymy usługi podnośnikiem koszowym sięgającym do wysokości 24 m. Jest to profesjonalny sprzęt umieszczony na lekkim samochodzie o wadze do 3,5 tony. Podnośnik może być używany na terenie całego Krakowa i jest niezwykle pomocny przy codziennym wykonywaniu zleceń. Nasza oferta obejmuje: malowanie i mycie dachów oraz elewacji, renowację pokryć dachowych, a także pielęgnację i wycinkę drzew. Wykonujemy cięcia sanitarne, prześwietlające, korygujące oraz techniczne. Zabezpieczamy również obiekty przed ptakami i montujemy instalacje odgromowe. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe oraz instytucje kościelne z Krakowa.

Postaw na montaż reklam przez profesjonalistów

Montaż reklam i banerów również wchodzi w zakres naszych usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda agencja reklamowa dysponuje własnym podnośnikiem koszowym lub sprzętem alpinistycznym. W związku z tym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy montaż reklam na dużych wysokościach. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i zapewniamy najwyższy standard prac wysokościowych. Pracujemy nie tylko w Krakowie, ale również na terenie innych miejscowości w woj. małopolskim

Oferujemy również wynajem zwyżek i podnośników koszowych.

Firma Balance z Krakowa zaprasza do współpracy

Copyright © 2013 BALNACE.NET. Created by Myrepublic.pl